Bize Sorun
Dikkat
e - mail , reklam , e-bülten  istemiyorsanız mail adresinizi  aşağıdaki kutucuğa yazıp gönder tuşuna basınız.
e-mail istemiyorum
 
Sıkça Sorulan Sorular
Üye olmak ücretli midir?
Sitemize Üyelik ücretsizdir.
Şifremi unutum, ne yapmalıyım?
Şifrenizi mail adresinize göndermek için şifremi unuttum sayfamızı kullanabilirsiniz.
Sipariş süresi nedir ?
Siparişleriniz yapmış olduğunuz siparişin türüne cinsine göre değişir.
Kapıya hizmet ve teknik servis yönlendirmeleri aynı gün içerisindedir
Yemek siparişleri 30-45 dk içerisinde,
e-mağaza alışverişleriniz ortalama 1-3 gün içerisinde teslim edilir.
Nasıl puan kazanacağım?
 hamamyolu.com'da pek çok yoldan puan kazanabilir ve bu puanlar sayesinde indirimli alışveriş yapmak için hediye çeki oluşturabilirsiniz.

1.  
Alışveriş yapın. hamamyolu.com'da satışa sunulan her ürüne ve hizmete ait bir hamamyolu puan (HY puan) vardır. HY puanı, ilgili ürünün sayfasında bulabilirsiniz. Her alışverişinizde sipariş verdiğiniz ürünlerin HY puanlarının toplamı kadar puan kazanırsınız. 100 tL ise 100 HY gibi

2.   Yorum yapın. Her ürünün sayfasında Yorum Yap tuşu vardır. Eğer o ürünü kullandıysanız; ürün hakkında yorum yaparak sesinizi herkese duyurabilir ve diğerlerine alışveriş yapmalarında yardımcı olabilirsiniz. Üstelik; bu size 50 HY kazandırır!

3.   Tavsiye edin.
 Yine ürün sayfasında bulunan Tavsiye Et tuşuna basarak yada üst sekmedeki davet tuşuna basarak ürünü yada sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye edip puan kazanabilirsiniz. Tavsiye ettiğiniz kişi, gönderilen e-posta mesajındaki linke tıkladığı zaman puanınız aktif olur. Arkadaş Başına 50 HY


Hediye çekimi nasıl oluşturacağım?
      Hediye çeki oluşturabilmek için öncelikle hediye çeki oluşturmaya yetecek kadar puanınız olması gerekir. Bu 1000 HY dir. Ne kadar puanınızın olduğunu öğrenmek için "hesabım" linkinden "hediye puanlarım" kısmından bakabilirsiniz.

Yeterli puanınız varsa sayfanın alt bölümünde bulunan Hediye Çeki Oluştur tuşuna basarak puanlarınızın TL karşılığı kadar çek oluşturabilirsiniz.  1000 HY = 10 TL dir.

Hediye çekini oluşturduğunuzda e-mail adresinize hediye çeki kodu gelecektir. Bu kodu alışveriş yaparken kullanırsanız çek miktarı kadar indirim kazanırsınız.

Sipariş esnasında indirim kuponu ekle tuşuna basarak hediye çeki kodunuzu girdiğinizde kupon miktarı kadar tutar ödemenizden düşecektir.

Nasıl e-mağaza açabilirim ?
 Firmanıza ait ürün özelliklerini , ürün resimlerini , hazırlayıp mail yolu ile gönderin. Yayına girsin. Mağaza açmayıp sadece 1-2 ürün ekleyecekseniz tıklayınız
Reklam ve işbirliği nedir ?
 Sitemizde resim veya flash reklam verebilir , sponsor olabilirsiniz. İşbirliği sistemimiz,  gelen siparişleri yönlendirdiğimiz şahıs yada firmalardır. Kendi meslek veya kategori grubunuzda bizimle işbirliği yapabilirsiniz. Anlaşma seçeneklerini siz belirleyebilirsiniz. Örneğin Mesleğiniz elektrikçilik. Elektrikçi   seçeneğindeki kendi firma bilgilerinizi vererek reklam yapabilir yada gelen siparişleri size yönlendirmemizi talep ederek yönlendirme başına komisyon ödeyebilirsiniz.